Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Miasteczko Country


Wielu osobom wydaje się, że Dziki Zachód znajduje się na zachodzie. W północnej części Polski, na skraju Chłapowa, możemy usłyszeć  strzały rewolwerowców, indiański śpiew i muzykę country. Te odgłosy są naturalne na 1,5 hektarowym terenie Miasteczka Country - Miraż. Tam zawsze jest świetna zabawa, choć czasem, można za krzywe spojrzenie na szeryfa, trafić na wiele godzin do więzienia bez jakiegokolwiek sądu. Grunt to dobra zabawa oraz westernowe jadło i trunki.




Przyjaciele serwisu: Rezydencje Ustronie Morskie Konferencje Szczecin Karkonosze wczasy Kwatery Krynica Morska Hoteliki Jarosławiec
Chłapowo to dzielnica Władysławowa usytuowana na zachodzie miejscowości będąca niegdyś rybacką wioską a obecnie celem wielu wczasowiczów i wakacyjnych planów. W Chłapowie nie można się nudzić czy nie wypocząć. Sąsiedztwo wsi to Nadmorski Park Krajobrazowy – czyli dziewicza niczym niezmącona przyroda którą można zobaczyć z bliska zarówno w samotności jak i całą rodziną. Z lubym najlepiej podziwiać zachodzące słońce które w tej części wybrzeża są bardzo malowicze. BliskoRzut beretem stąd do Władysławowa czy Trójmiasta warto zobaczyć Przylądek Rozewie i wejść na znajdującą się tam latarnię morską. Również typowe urlopowe atrakcje czekają na przyjezdnych – liczne bary rybne knajpki z muzyką i dyskoteki. Piaszczysta plaża i słońce w sezonie letnim to główne atuty Chłapowa.



lastminute - Bałtyk - WOLNE MIEJSCA OD DZISIAJ!!! - lastminute