Chłapowskie kąpieliska

Chłapowskie kąpieliska są szerokimi plażami pozbawionymi kamieni z drobnym, niemal białym piaskiem. Wschodnie plaże łączą się z zatłoczonym kąpieliskiem Władysławowa, natomiast zachodnia część jest cicha i spokojna. Niezwykłości tym plażom dodaje fakt, że co prawda są one pozbawione kamieni, ale w wodzie zdarzają się samotne głazy wystające ponad powierzchnie wody. Nad plażą wznosi się wysoki klif z którego często startują paralotniarze. Połączenie drobnego piasku, wystających z wody głazów, wysokiego klifu i kolorowych paralotni, tworzy z chłapowskich plaż, jeden z najpiękniejszych zakątków naszego wybrzeża.

Dodaj opinię

Chłapowskie kąpieliska warto zapisać na wideo – może się tym zająć KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Chłapowskie kąpieliska adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Chłapowskie kąpieliska, zobacz gdzie w Chłapowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Chłapowskie kąpieliska.
  • 84-120 Chłapowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Chłapowskie kąpieliska opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij