Stadnina Rancho Oland

Trzymając się ściśle poprawnego znaczenia pojęć, należałoby raczej użyć słowa “stajnia” - a to ze względu na stosunkowo niewielką liczbę koni, które przebywają tutaj na stałe. Zazwyczaj na “Ranchu Oland” żyje 7-8 zwierząt, których mogą dosiąść goście i turyści zainteresowani wyłącznie jazdą konną.

Przynajmniej jednym z nich powinien być mały, przyjazny kucyk szetlandzki. To idealny wybór dla najmniejszych adeptów jeździectwa… albo po prostu dzieci lubiących zwierzęta, które nie są zainteresowane nauką jazdy na serio, tylko np. zrobieniem paru kółek po padoku.

“Rancho Oland” posiada 2 tego typu ogrodzone obszary, na którym przeprowadzana są zajęcia z podstaw “obsługi” konia. Bardziej zaawansowani mogą spróbować tzw. jazdy westernowej lub wybrać się na plenerową wycieczkę. A nadmorskie tereny wokół Chłapowa, zwłaszcza zaliczające się do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, niezmiennie zachwycają wspaniałą urodą.

Dodaj opinię

Kameralny ośrodek jazdy konnej działający na terenie jednego z ośrodków wczasowych - dostępny dla wszystkich chętnych na hippiczne doznania. Na jeźdźców o wszelkich stopniach zaawansowania czeka na “Ranchu Oland” ok. 7-8 koni - w tym kuc szetlandzki, słynący ze wspaniałego podejścia do dzieci. Stadnina oferuje lekcje na 2 padokach i wycieczki terenowe.

Stadnina Rancho Oland adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Rancho Oland, zobacz gdzie w Chłapowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Rancho Oland.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Rancho Oland opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij